info@camerahostel.pl +48 22 828 86 00

Drogi Gościu,

W naszym hostelu znajdziesz nocleg w pokojach wieloosobowych (od 4 do 12 osobowych) oraz prywatnych (od 1 do 3 osobowych).

Dołożymy wszelkich starań abyś czuł się u nas bezpiecznie i komfortowo. Ochrona i całodobowa recepcja będą do Twojej dyspozycji przez cały okres pobytu. Możesz tu zasięgnąć informacji gdzie warto zjeść, co zobaczyć, jak dojść lub gdzie znaleźć dobrą imprezę :)

Jeśli zapragniesz przyrządzić śniadanie, do Twojej dyspozycji są trzy w pełni wyposażone kuchnio/jadalnie. Na każdym piętrze znajdują się również łazienki z prysznicami.

Chcąc sprawdzić pocztę lub posurfować w sieci możesz skorzystać z bezpłatnego dostępu do bezprzewodowego Internetu.

W naszej recepcji, do dyspozycji gości, czekają: żelazko, suszarka do włosów, ręczniki oraz darmowe plany miasta. Można zrobić u nas pranie oraz przechować bagaż.

Aby po urokach spaceru po Warszawie łatwiej było Ci się zregenerować, dla naszych gości przeznaczyliśmy salon z telewizją satelitarną,filmami DVD, książkami oraz grami planszowymi.

Jeśli przyjedziesz do nas własnym samochodem, spokojnie będziesz mógł zostawić je na naszym monitorowanym i chronionym parkingu( płatny dodatkowo 20/ 30 złotych). Konieczność rezerwacji.


ZAPRASZAMY do CAMERA HOSTEL