info@camerahostel.pl +48 22 828 86 00

Aby dotrzeć do Camera Hostel

UWAGA! Z powodu budowy drugiej linii metra istnieją utrudnienia w dojeżdzie do hostelu, więcej informacji na stronie: ZTM Warszawa (http://www.ztm.waw.pl/)

Z Dworca Centralnego:

Autobusem spod Hotelu Mariott (vis a vis dworca). Wysiądź na przystanku CENTRUM. Następnie pieszo wzdłuż ulicy Marszałkowskiej do skrzyżowania z ulicą Świetokrzyską. Skręć w prawo w Świętokrzyską i przejdź około 90 m, druga przecznica - to ulica Jasna. Skręć w lewo, w pierwszej bramie znajduje się Hostel Camera.

Metrem, wysiądż na stacji ŚWIĘTOKRZYSKA. Kieruj się 100m. ulicą Świętokrzyską, aż do skrzyżowania z Jasną. Skręć w Jasną, w lewo, w pierwszej bramie znajduje się Hostel Camera.

Pieszo - Wyjdź z Dworca Centralnego do ulicy Emilii Plater. Idź tą ulicą aż miniesz po prawej Pałac Kultury i Nauki, dojdziesz do ulicy Świętokrzykiej, skręć w nią, w prawo, dojdziesz do ulicy Marszałkowskiej. Przejdź na drugą stronę. Potem kieruj się wzdłuż Świętokrzyskiej, Jasna to druga ulica przecinająca Świętokrzyską. Hostel znajduje się po lewej stronie, w pierwszej bramie. Spacer powinien zająć około 10 minut.

Z Lotniska im Fryderyka Chopina:

Autobusem linii nr 175 wysiądż na przystanku CENTRUM. Kieruj się wzdłuż ulicy Marszałkowskiej aż do ulicy Świętokrzyskiej. Nastepnie wzdłuż ulicy Świetokrzyskiej, aż do skrzyżowania z Jasną, skręć w lewo. W pierwszej bramie znajduje się hostel.